Застосування Ем-технологій в побуті

Зима… У саду царює порядок і спокій. Саме час приділити увагу своєму будинку. А допомогти в цьому нам будуть наші улюблені Емочки!

У цій статті я розкажу про свій досвід застосування цих чудових друзів.

Сьогодні займемося генеральним прибиранням! Почнемо з вітальні. Якщо з Вами проживає домашня тваринка, то розпочинайте з його килимка. Обробіть його розчином 1:500 до вологого стану. Це допоможе позбутися шкідливих  комах, що мешкають там і, звичайно, від шкідливого запаху.

Ваше взуття буде завжди у чистоті і  порядку після обробки ЕМ-розчином  (1:500). Це стосується і шкіряних виробів, комірців, курток, піджаків, штанів і т.п. Тільки не поливайте їх занадто сильно, аби ці речі не деформувалися!

От ми дісталися до шафи, де зберігаються потрібні, але зовсім забуті речі! з’явилось бажання їх як мінімум провітрити і як максимум перепрати. Але деякі не підлягають пранню. Поводимося з ними так само, тобто зрошуємо розчином                   ЕМ-препарата. Після того, як все висохне, можна все покласти назад у шафу. Разом з цим подумайте чи потрібно зберігати той чи інший светрик.

На хутрові вироби – шапки, комірці, шуби (для очистки їх від органічних забруднень і кліщів) необхідно нанести розпилювачем  розчин препарату (1:100), завернути їх у плівку на добу-дві. Після цього розвернути, просушити та добряче струсити. Вироби з хутра стануть значно світліше та легше – Ви позбудетеся за допомогою ЕМ-препарату від великої кількості «живності», яка розвивається з органічної грязі хутрових виробів.

Тепер переходимо до меблів. Готуємо розчин 1:500. Обприскуємо всі крісла, дивани і т.п., особливо затримуючись у тяжко доступних місцях. Дамо меблям висохнути та ретельно її пропилососимо, т.як мікроскопічні кліщі і патогенні мікроорганізми загинуть, а на меблях залишаться часточки їх клітин, які є гарним поживним середовищем для тих самих живих істот.

Пухові подушки та подушки з пір’я стануть легшими, якщо їх зросити ЕМочками (1:500). Вночі Ви не будете дихати всілякою «живністю», а будете вдихати корисні мікроорганізми, які захищають Вас від вірусів.

При протиранні дверей, оргтехніки у розчин необхідно додавати невелику кількість ЕМ-препарату (1:100). Мікроорганізми будуть запобігати швидкому забрудненню, утворюючи так званий іонний прошарок, що сприяє відштовхуванню пилу і очищуванню повітря у приміщенні.

До речі, мікроорганізми мають дуже гарну здатність локалізувати запахи. І це не важливо, чи то запах пирога, що підгорів, чи то запах тютюну. При цьому вони не маскують, а очищують повітря від небажаних часток диму, пилу, пилових кліщів і сапрофітів. Розпилюючи ЕМ-препарат, Ви іонізуєте повітря. У приміщенні утворюється атмосфера насичена киснем.

Із застосуванням ЕМ-технологій Ваш будинок перетвориться на дивовижний світ, схожий на лісову галявину, яку не торкнулась отрутна хімія.

Будьте здорові!

Олена Малініна

Мікробіолог, член клубу ОЗ,

м. Севастополь

Закрыть
Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.
0