Замочування насіння перед посівом

Обробка насіння ЕМ-препаратом витісняє патогенну мікрофлору з поверхні насіння, підвищує їх схожість і забезпечує заселення кореневої зони ефективними мікроорганізмами. Сходи, як правило, бувають дружні. У початковий період вегетації рослини швидше розвиваються, раніше з’являються бічні пагони і репродуктивні органи, підвищується стійкість до заморозків.

Можна замочувати насіння в ЕМ-розчині 1:1000. Використання для замочування розчину 1: 100 (1 столова ложка препарату на 1 літр води) підвищує стійкість до різних захворювань. Час замочування в ЕМ-розчині — 8-12 годин. При просушуванні не слід домагатися повного висихання насіння (тільки до кондиційної вологості). Висушене насіння бажано відразу ж висіяти. Пророщувати насіння у вологій ганчірці не слід.

При замочуванні, просушуванні та посіві слід уникати попадання прямих сонячних променів на насіння. Насіння, оброблене ЕМ-препаратом, повинно зберігатися до трьох діб.

Кінцева мета застосування ЕМ-технології на дачній ділянці – відновлення

природної родючості ґрунту, накопичення в ньому гумусу, надання йому пухкості, легкості. Таких результатів, коли ґрунт наче «здобний», деякі дачники домагаються вже через місяць-два після початку застосування ЕМ. Звичайно, це відбувається тільки в тому випадку, коли родючий шар містить достатню кількість органіки.

Закрыть
Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.
0