Все літо томати з куща

Так трапилось, що в 2009 році у нас був дуже хороший врожай томатів, але — одночасно. На протязі одного  місяця,  вистигли  всі томати, і я була вимушена терміново переробляти їх  у  великих кількостях. На наступні роки я поставила за мету  – збільшити термін  плодоношення моїх томатів і насолоджуватись улюбленим овочем  весь сезон.

 Тому розсаду саджала в три етапи. Першу партію 10 березня, другу – 25, а  третю – 6 квітня. Всю розсаду вирощувала  підсвічуючи, а насіння вибирала з різними термінами достигання.

     В теплицю першу розсаду висадила 1 травня. У відкритий грунт почала садити  в третій декаді  травня.

     Всі томати, починаючи з розсади обприскувала ЕМ чергуючи  з Екоберином  та Здоровим садом.  Все літо мульчувала товстим шаром скошеної трави. Все робила  притримуючись природного землеробства  і дуже задоволена  отриманим  результатом.

   Починаючи з третьої декади  червня і до кінця жовтня ми ласували улюблеими  томатами  з куща , смачні, ароматні та корисні. Заготовила на зиму дуже багато, але робити це було  легше, оскільки врожай достигав поступово  на протязі чотирьох місяців. Своєї мети я досягла, нині запасаюсь насінням на новий сезон. Бажаю і вам хороших врожаїв та досягнення поставленої мети!

Гульнур Петрова, Уфа

Закрыть
Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.
0