Мишевидні гризуни.

Мишевидн1 гризуниЦі шкідники ушкоджують овочеві, плодові і ягідні культури. Польовки і миші мають високу плодючість і за сприятливих умов швидко розмножуються. Мишевидні гризуни життєдіяльні протягом лише одного року, не впадають у сплячки взимку і виявляють активність переважно у нічний час. Вони харчуються насінням рослин, поїдають підземні і надземні частини овочевих культур,обгризають кору плодових дерев, ушкоджують коріння. Гризуни особливо шкодять в парниках і теплицях, підгризаючи молоді рослини різних овочевих культур, зав’язі і плоди огірків. Масовому розмноженню мишоподібних гризунів сприяє тепла, суха погода, безліч їжі.

Заходи боротьби з гризунами.

Обв’язка стовбурів молодих плодових дерев рогожею, толем, мульчбумагою чи ялинковим лапником. Обв’язку проводять перед настанням стійких приморозків. Притоптування снігу навколо молодих плодових дерев у дні відлиги після кожного великого снігопаду.

Розкладка восени, у саду біологічного препарату «Родента-біо», який безпечний для птахів, тварин і людей, а діє тільки на мишеподібних гризунів. З’їдаючи декілька зернин, миша сама вражається хворобою і заражає у своєму кодлі всіх мишей бактерією, що  є мишачим різновидом сальмонели.

Закрыть
Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.
0