Коренеїд сходів

 Корне1д сход1в– грибкове захворювання. Вражає буряк від початку проростання насіння до фази двох-чотирьох пар справжніх листків. На  стволику і корені утворюється перетяжка. Захворювання затримує ріст рослин через те, що бічні корені не розвиваються. Сильне ураження коренеїдом призводить до випаду рослин, внаслідок чого зменшується густота посівів. На вологих важкосуглинистих грунтах буряк сильніше уражається захворюванням, ніж на сухих супіщаних ділянках.

Високі вологість і температура ґрунту, загущені і засмічені посіви також сприяють прояву захворювання. Джерелом інфекції є бур’яни, рослинні залишки, насіння та ґрунт.

Заходи боротьби.

 Знезараження насіння в розчині «Мікосану-Н», замочування і висів у вологий грунт. Своєчасне розпушування грунту або мульчування. Полив калійвмісним препаратом «Альга-600» та «Фітоспорином» почергово у період розвитку рослин. Знищення бур’янів і післяжнивних залишків. Чергування культур. Весняна та осіння обробка грунту Ем-препаратом Байкал (1 стакан 10 л води) для знезараження та оздоровлення грунту

Закрыть
Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.
0