10 золотих правил вирощування розсади

  1. Насіння купуйте лише в надійних джерелах. Основа отримання гарної розсади, а, як наслідок, хорошого врожаю – це якісне насіння.
  2. Сійте насіння в рихлий грунт.  Найкраща суміш – приготована власноруч.
  3. Спочатку полийте ґрунтову суміш в ящиках перед посівом насіння, в іншому випадку насіння з водою буде затягнуте в глиб і період схожості буде розтягнений.
  4. Висівайте насіння таку кількість, яка потребується, інакше посіви будуть загущені, а рослини виростуть слабкими та довгими.
  5. Підтримуйте температуру.

До появи сходів температура вища, після їх появи – нижча на 5-7 °С вдень та 10 °С вночі.

  1. Щілини  в вікнах заробити, щоб не було протягу.  На батарею потрібно положити картон, фанерку, щоб відгородити розсаду від потоків теплого і сухого повітря.
  2. Використовуйте дренажні ємкості. Застій води  та надмірне зволоження може призвести до гибелі насіння та сходів. Запобігайте швидкому підсиханню поверхні грунту, мульчуйте.
  3. Слідкуйте за освітленням .

Недостатнє або не рівномірне освітлення приводить до викривлення та витягування розсади, що різко знижує врожайність.

  1. Завчасно пікіруйте розсаду. Для більшості  культу р – це після появи 2-3 справжніх листочків. Після вкорінення розсади проводять перше  підживлення. Краще всього використовувати НВ – 101, ЕМ –А  або універсальні добрива  біоліт, вермістим, гумівіт.  Підживлювати  раз на тиждень чергуючи препарати.
  2. Загартовуйте  розсаду перед висадкою.

Висаджуйте розсаду ввечері або в похмуру погоду.

Підготовка ґрунту під  розсаду

0,5-1 склянка ЕМ-бокашів на одне відро грунту (вологістю приблизно 30%), перемішати, потім суміш слід герметично упакувати та тримати у прохолодному місці 20-30 діб.

 

Закрыть
Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пуста Нет товаров в корзине.
0