Застосування Ем-технологій в побуті

Зима… У саду царює порядок і спокій. Саме час приділити увагу своєму будинку. А допомогти в цьому нам будуть наші улюблені Емочки!

У цій статті я розкажу про свій досвід застосування цих чудових друзів.

Сьогодні займемося генеральним прибиранням! Почнемо з вітальні. Якщо з Вами проживає домашня тваринка, то розпочинайте з його килимка. Обробіть його розчином 1:500 до вологого стану. Це допоможе позбутися шкідливих  комах, що мешкають там і, звичайно, від шкідливого запаху.

Ваше взуття буде завжди у чистоті і  порядку після обробки ЕМ-розчином  (1:500). Це стосується і шкіряних виробів, комірців, курток, піджаків, штанів і т.п. Тільки не поливайте їх занадто сильно, аби ці речі не деформувалися!

От ми дісталися до шафи, де зберігаються потрібні, але зовсім забуті речі! з’явилось бажання їх як мінімум провітрити і як максимум перепрати. Але деякі не підлягають пранню. Поводимося з ними так само, тобто зрошуємо розчином                   ЕМ-препарата. Після того, як все висохне, можна все покласти назад у шафу. Разом з цим подумайте чи потрібно зберігати той чи інший светрик.

На хутрові вироби – шапки, комірці, шуби (для очистки їх від органічних забруднень і кліщів) необхідно нанести розпилювачем  розчин препарату (1:100), завернути їх у плівку на добу-дві. Після цього розвернути, просушити та добряче струсити. Вироби з хутра стануть значно світліше та легше – Ви позбудетеся за допомогою ЕМ-препарату від великої кількості «живності», яка розвивається з органічної грязі хутрових виробів.

Тепер переходимо до меблів. Готуємо розчин 1:500. Обприскуємо всі крісла, дивани і т.п., особливо затримуючись у тяжко доступних місцях. Дамо меблям висохнути та ретельно її пропилососимо, т.як мікроскопічні кліщі і патогенні мікроорганізми загинуть, а на меблях залишаться часточки їх клітин, які є гарним поживним середовищем для тих самих живих істот.

Пухові подушки та подушки з пір’я стануть легшими, якщо їх зросити ЕМочками (1:500). Вночі Ви не будете дихати всілякою «живністю», а будете вдихати корисні мікроорганізми, які захищають Вас від вірусів.

При протиранні дверей, оргтехніки у розчин необхідно додавати невелику кількість ЕМ-препарату (1:100). Мікроорганізми будуть запобігати швидкому забрудненню, утворюючи так званий іонний прошарок, що сприяє відштовхуванню пилу і очищуванню повітря у приміщенні.

До речі, мікроорганізми мають дуже гарну здатність локалізувати запахи. І це не важливо, чи то запах пирога, що підгорів, чи то запах тютюну. При цьому вони не маскують, а очищують повітря від небажаних часток диму, пилу, пилових кліщів і сапрофітів. Розпилюючи ЕМ-препарат, Ви іонізуєте повітря. У приміщенні утворюється атмосфера насичена киснем.

Із застосуванням ЕМ-технологій Ваш будинок перетвориться на дивовижний світ, схожий на лісову галявину, яку не торкнулась отрутна хімія.

Будьте здорові!

Олена Малініна

Мікробіолог, член клубу ОЗ,

м. Севастополь